O lektorce

Anna De Blasio

Pohyb a tanec mě provází celým mým životem. V dětství jsem tancovala jsem v souboru lidových tanců Rozmarýnek, dále akrobatický rock and roll a skončila jsem u contemporary tance ve skupině Junior Domino Dance Company. Posledních 20 let také cvičím jógu a pokračuji

v contemporary tanci.

Dětskou jógu učím již několik let, společně s výrazovým tancem pro děti (předškoláci, školáci).

Tento rok jsem otevřela také lekci contemporary tance pro dospělé začátečnice. V současné době studuji certifikovaný kurz Pilates, který přirozeně doplní všechny mé hodiny.

Jak vyučuji?

V lekcích se obecně soustředím na správné provedení cviků, propojení cvičení s dýcháním a na neustálé uvědomování si svého těla. Věřím, že „méně je více“, proto se nesnažím zahltit malé i velké klienty přemírou informací a složitých cviků. Struktura hodiny je daná, podle momentálního naladění skupinky měním obsah jednotlivých částí.

 

Každý má jiné dispozice, jiné možnosti a tanec/jóga je skvělou příležitostí jak poznat své tělo a začít ho mít rád takové, jaké je. Proto je pro mě důležité, aby klienti prožívali své pohyby spíše „vnitřně“. Vnímali, co s nimi pohyb dělá, jaké emoce vyvolává, spíše než se pozorovali v zrcadlech a zlobili se na sebe, že nezvednou nohu tak vysoko jako sousedka.

 

Jednoduše jakýkoliv pohyb, na který si uděláme čas, by nám měl přinášet radost, možná nové výzvy a hlavně dobrý pocit sama ze sebe.

 

Nejlepší je přijít na hodinu a vyzkoušet, zda-li Vám můj lektorský styl vyhovuje. Kontaktujte mě a zarezervujte si místo na hodině.

Kontaktujte mě v případě zájmu o soukromou lekci.

Budu se na Vás těšit!

Anna

Cookies        GDPR        Jak se registrovat        Nákup        Věrnostní program        Obchodní podmínky        Odstoupení