dōTERRA® LRP program věrnostních odměn
(Loyalty Rewards Program)

dōTERRA je společnost s jasným záměrem a cílem - vyrábět produkty nejvyšší kvality – čistě přírodní, účinné a krásné. Pro své klienty, kteří se rozhodnou pro dlouhodobější a zdravější změny ve svých životech, vytvořila dōTERRA věrnostní program (LRP).

Jak LRP funguje? 

Každý měsíc si objednáte produkty podle toho, co zrovna potřebujete. Za každý nákup dostáváte věrnostní body, které pak slouží jako hotovost pro další nákupy dōTERRA  produktů.  Každý dōTERRA  produkt má svou bodovou hodnotu (tzv. personal volume - PV). Minimální objednávka je v hodnotě 1 PV (personal volume) - 1 dolar, za objednávku v hodnotě 125 PV dostáváte automaticky každý měsíc olej zdarma (pokud je objednávka učiněna do 15. dne v měsíci). 

Sčítání bodů je velmi štědré - pro konkrétní představu, za tři měsíce objednávek v hodnotě 125 PV získáváte každý měsíc olej zdarma a po třech měsících si na dalších bodech našetříte např.na difuzér, jeden dražší nebo dva levnější oleje. Objem nasbíraných bodů se zvětšuje podle toho, jak dlouho jste členem věrnostního programu.

Je to výhodné? Velmi!

V rámci věrnostního programu LRP získáváte za všechny své nákupy věrnostní body, které slouží jako hotovost pro další nákupy dōTERRA produktů. Čím déle se programu účastníte, tím více bodů k dalšímu nákupu získáváte. Po roce členství ve věrnostním programu získáte slevy na veškeré zboží až do výše 30% z velkoobchodní ceny (dohromady je tedy možné získat slevu až 55% z maloobchodní ceny).

Kromě oleje zdarma ke každé objednávce v hodnotě 125 PV dostávají členové LRP také další slevy a produkty zdarma. A jde o velmi výhodné nabídky. dōTERRA si svých členů váží. 

Vy si to zasloužíte...

Každý měsíc  potřebujete Vy a Vaše domácnost určitý počet produktů, které každý měsíc sháníte, nakupujete, donášíte domů, platíte. Připočtěte dárky či jiné drobnosti, které je skoro každý měsíc potřeba koupit. Zde nakoupíte vše na jednom místě, za výhodnou cenu, s donáškou až domů a ještě jste za nákupy odměňovány (včetně nákladů za dopravu). A navíc víte, že jde o zdravé a smysluplné produkty, které budou dělat radost dále. 

V dōTERRA® eshopu najdete mnoho jiných produktů než esenciální oleje jako jsou kvalitní eco čistící prostředky do domácnosti, vysoce kvalitní kosmetiku pro všechny věkové skupiny, bio výživové doplňky. Najednou Vám odpadnou "investice" v lékárnách a drogeriích a Vaše domácnost přejde přirozeně od toxických k přírodním prostředkům. 

Pro více informací o LRP mě prosím kontaktujte

Věřte mi, stojí to za to :-)