Moje cesta s dōTERRA

Aktualizace: 8. led 2019


Do olejů dōTERRA jsem se zamilovala hned. Srdce zaplesalo, ale hlava byla proti. Našla jsem si spousty důvodů, proč si oleje DōTERRA nemohu dovolit. Vše mi znělo až moc dobře, takže jsem si byla jistá, že na tom celém něco bude...a bylo :-)


Přes všechny mé pádné argumenty jsem oleje začala pomalu používat, sžívat se s nimi a více poznávat také organizaci dōTERRA.


Na začátku jsem k olejům přistupovala pouze jako k luxusu, který si dopřávám za odměnu. Takové voňavé potěšení. Možná to zní jednoduše, ale v té době jsem nebyla zvyklá dopřávat si něco jen tak, bez příslibu jasných výsledků a rychlých, ideálně trvalých řešení. S oleji to bylo jiné.

Chvíli trvalo, než jsem si zvykla oleje pravidelně používat a volit je jako první řešení v náročných situacích. Postupně jsem se s nimi seznamovala a učila jsem se být v některých situacích trpělivá s oleji a hlavně se sebou samou.Aniž bych si to nějak jasně uvědomovala, kapku po kapce se věci začaly měnit.

Nejdříve jsem oleje používala především pro sebe a pro své děti. Postupně se přidal manžel a širší rodina. Oleje jsem začala používat také ve svých lekcích jógy a tanců pro děti a skrze jejich upřímně pozitivní reakce jsem začala věřit i vizi podnikání s dōTERRA olejíčky. Dětičky z mých lekcí byly vlastně první impulsem k založení ESENCIÁLNÍHO ZDRAVÍ.


Věřím, že oleje přichází do našich životů v pravou chvíli.

Oleje vnesly do mého jinak přeinformovaného života vnesly úlevu. Probudily ve mně touhu a motivaci vpravdě prosperovat. Neodpírat si, naopak si dopřávat opravdových věcí. A také si věřit, věřit svým pocitům, své intuici. Díky olejům jsem si uvědomila, jak jsou pro mě vůně důležité a jak určují mé první dojmy, atmosféru, naladění. A že si takové dojmy mohu vůbec dovolit.


Věřím, že i Vám oleje dōTERRA vnesou do života mnoho pozitivního... 


Anna0 zobrazení