Proč dōTERRA?

Léčebná síla esenciálního oleje závisí na jeho kvalitě

a čistém složení. Je proto zcela zásadní plně důvěřovat "svému" výrobci olejů.

Všechny dōTERRA esenciální oleje jsou stoprocentní výtažky z rostlin, které neobsahují žádné příměsi či plnidla. Všechny dōTERRA výrobky jsou v bio kvalitě, zpracovány tradičními postupy a nebyly chemicky ošetřeny.

Esenciální oleje nemají žádný obecně přijímaný standard kvality (kromě nařízení EU, více se dozvíte na blogu) a  čistota a zdravotní nezávadnost olejů závisí do velké míry na samotných výrobcích. Na českém trhu existuje celá řada výrobců a distributorů esenciálních olejů, jejichž standardy kvality se výrazně liší, proto je zcela zásadní znát a důvěřovat „svému“ výrobci.

Pokud hledáte vysokou kvalitu, skvělý servis a srozumitelné informace na jednom místě, pak je doTERRA odpovědí.

dōTERRu vnímám jako společnost s celostním přístupem

k výrobě esenciálních olejů a k businesu obecně.

Co to znamená?

dōTERRA ctí zásady šetrného a udržitelného zacházení s přírodními zdroji, férový obchod a férové zacházení s farmáři a zpracovateli. Velký důraz klade především na tzv. sourcing – šetrné získávání a zpracovávání rostlin při výrobě olejů. Úzce spolupracuje s farmáři a podporuje tradiční zpracovatelské komunity. Její nadace Healing Hands působí po celém světě. dōTERRA věří že bez fungující komunity nelze vyrobit kvalitní produkt. Časopis Forbes umístil dōTERRU již třetí rok za sebou na list nejlepších amerických (středně velkých) zaměstnavatelů roku. Více o její činnosti, výrobních postupech a standardech kvality se dočtete na našem blogu nebo na stránkách dōTERRY.

Cookies        GDPR        Jak se registrovat        Nákup        Věrnostní program        Obchodní podmínky        Odstoupení