Tanec pro dospělé začátečnice

Co to je?

Lekce vychází z contemporary tance, který respektuje přirozenost vlastního těla a pracuje s technikami, které tělo nezatěžují, spíše přirozeným způsobem posilují. Nejde ale o "tancování v sukních", na mých hodinách se i zapotíte.

To zní dobře, ale trochu se bojím!

V lekcích jde především o prožitek (jak se cítíte) než o formu (jak navenek vypadáte). V lekcích se tančí jednoduché variace, které si můžete užít, spíše než složité pohyby, u kterých se až příliš zapojuje hlava. Jde hlavně o dobrý pocit sama ze sebe, bude čas si prostě jen zablbnout na skvělou muziku! Předcházející taneční zkušenost (ani taneční kondice) není podmínkou!

Jak lekce vypadají?

V lekcích se naučíme základní principy contemporary tance, práci s tělem a dechem, správné držení těla. Lekce jsou propojené s posilováním důležitých partií, důkladným protažením, jógovými pozicemi a závěrečnou relaxací.

Co si z lekcí odnesete?

Určitě byste se měly cítit lépe než před lekcí. Tanec je velmi příjemný způsob, jak si zlepšit fyzickou kondici, začít se cítit dobře ve vlastním těle a alespoň na chvíli se povznést nad každodenní starosti. S každou lekcí bude Vaše taneční sebevědomí sílit a Vy budete moct prožívat tanec naplno!

Kdy a kde?

Lekce se konají v ZŠ Karla Čapka, Kodaňská 16, každé pondělí od 18.00-19.30, nutná rezervace předem přes kontaktní formulář nebo Facebook – Tanec pro radost.

Cookies        GDPR        Jak se registrovat        Nákup        Věrnostní program        Obchodní podmínky        Odstoupení